Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -94,44%

Re: Zarzady Qumaka i QPS

Zgłoś do moderatora
Zarzad ma się dobrze. Realizują zadania właścicieli. Nic niezgodnego z prawem nie robią. Znam S.Połukorda - nie jest rabusiem czy oszustem. Spólka umiera, raczej już nic nie zostanie. Zarzad jest grabarzem spółki, ale robią to w cywilizowany sposób. NIe ściemniają w komunikatach. A że nie ma informacji, bo niby co mieliby mówić. Ktoś położył QUMAK-a, weszli w niebezpieczne zamówienia: eDolnyŚląsk i ISOK, i popłynęli, i raczej nie da się odratować nic. Był pomysł ratowania, ale nie wyszło. QUMAK-a nie ma. Szkoda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUMAK 0,00% 0,01 2019-08-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.