Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Zarzad Sprzedaje Akcje!!!

Zgłoś do moderatora
czyli się pozbyłeś - teraz sprzedaj resztę - krynicki kupuje szklo z DPR/DPO - za które dopłaca wraz z kupowaną stłuczką - tyle, że w tym połroczu zraz z nowa uśtawą o odpadach jest zupełny brak popytu na te dokumenty. Irghanizacje muszą wyorzysta cnadwyzki z lat poprzednich - nie bedzie mozna ich przenisc na 2014 dlatego Krynicki wtopi trochę pieniedzy bo juz teraz nikt tych dokuentów nie chce odkupic.

I potem w kolejnym sponsorowanym wywiadzie, w którym Pan Adam będzie was raczył porcja świetnych wiadomości znów przemyci coś o szarej strefie, która dusi jego wyniki. Tylko nikt mu nie kaze kupowac tych dokumentów. To jest mina i on w nią wdepnął. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem kupowana tych DPO - dla mnie jest on zupelnie neutralny.... niech się organizacje odzysku tym zajmą...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,44% 22,70 2022-07-06 13:23:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.