Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Zarzad Sprzedaje Akcje!!!

Zgłoś do moderatora
Dawno Kolego nie bylo Cie na tym forum:)

Jak zwykle Kolega zaczyna "psioczyc" jak kurs rosnie:)

Wiem, wiem..., boli jak sie nie zdazylo kupic po taniosci .... a teraz mamy prawie 7zl:)))

Kolego .... Musze Ci cos wyznac ... Ja tez sprzedalem duzo tego papiera, jak cena byla w okolicy 5,50 i .... troche zal d .... sciska, ze odjechalo tak mocno, czego sam sie nie spodziewalem.

No, ale zostawilem sobie skromny pakiecik, wiec tez sie ciesze ze wzrostow:)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-01 13:15:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.