Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Zarzad Sprzedaje Akcje!!!

Zgłoś do moderatora
bo jest zajebista cena, odrealniona to kumaty sprzedaje, bo wie, że już niebawem będzie zjazd.

Poz tym, niebawem będzie info o kolejnej stacji recyklingu, która stawia na Śląsku duży podmiot już obecny w Polsce, dodatkowo ma jedną stację w Pile (równie nowoczesną jak Krynicki w Pełkiniach). No i panowie powiedzcie kto ma mocniejsza pozycję na rynku - Krynicki czy potentat - powiedzmy firma R:)

Nie wiem jak ludzie angażują się w coś i wierzą w info tylko pochodzące z samej spółki;)
Innych info nie ma i tylko ludzie z branży mogą Wam coś powiedzieć...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-06-30 12:40:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.