A przejecie też tu nie pasuje . Ja przynajmniej nie ładował bym kasy w magazyn jak bym miał zamiar szybko sprzedawać . Po prostu pewnie sobie zwiększają udziały kosztem spółki np po to żeby mieć większy udział w dywidendzie w przyszłości . Nie ma co się może doszukiwać . Mi się wydaje że rynek źle zakłada ze będzie jakaś redukcja . 10 zł to dzisiaj to samo co 8 rok temu więc chyba sie Ci najwięksi nie zapiszą . Wtedy ta dycha będzie mocnym wsparciem i kurs powinien póki co wyżej 10 kręcić