Ja mówiłem o krótkoterminowym zagraniu czy zapisać czy nie i tu może się różnie okazać i to będzie zależało od zapisów . Sam przewiduje że nie będą pokryte zapisy w pełni . Nie były rok temu po 8 to teraz po 10 raczej też nie . Przez rok trochę zarobiono jesteśmy na podobnych wskaźnikach podobnych a nawet lepszych perspektywach i w dużo lepszym otoczeniu czyli hossie i innych wskaźnikach całej giełdy . Rok temu za toye można było kupić inne akcje te inne akcje już trochę odleciały są droższe w zestawieniu z toya niż rok temu . Więc nie widzę jakoś żeby fundusz ten główny chciał to pchać teraz. Nie ma w tym logiki . Choć oczywiście nie jest to wykluczone . Jak ktoś tu napisał wyżej możliwe jest jakieś przejęcie . To nie jest wykluczone jest prawdopodobne wiekszosciowi tym skupem powiększają udziały dość niskim kosztem i nie swoimi pieniędzmi jak by mieli to sprzedawać to na pewno nie po 10 a koło 20 więc to możliwe . Tak jest tanio zawsze było w miare tanio i zawsze może będzie tanio . Chyba że właśnie było by przejęcie. Skup nie ma charakteru dywidendowego bo wtedy ustalili by cenę na 20 i sami by zapisywali . Ma charakter powiększania udziałów . Tyle że jak już będą mieć pewne progi wszystko staje się niebezpieczne w kontekście delistingu