no to zostaniesz chyba wiecznym inwestorem bośka ;)
a poważniej opisujesz swoje wcześniejsze błędne decyzje o zakupach, brak reakcji na spadek (brak ucinania strat) - a piszesz to w taki sposób jakbyś "niewiadomoile" zarobił.
Każdy popełnia czasem błędy, ale trzeba się na nich uczyć...