a co głupcze były dobre ? były neutralne a jakie miał merctor i jak jest kurs he. to synku że otworzyło sie luką to tylko i wyłacznie zasługa sternika i małej płynność tego papierka i kurs tak się buja cały dzięń , jak nie będzie sypaczy i kapitał sternikowi sie nie skończy do podciągnie wyżej do 115 i tam was pożegnam Nic pajacu nie rośnie do nieba twoja jedyna strategia to zakop i trzymaj z groszowym pakiecikiem i tak majątku nie ugrasz nawet jak będzie po pincet . gdyby dali w piątek idę o zakłąd że byłyby spadki , zarząd widzie tendencje , a po 95 sprzedawał bo na waciki zbierał nie ?