Dnia 2021-01-16 o godz. 12:31 ~grubesumy napisał(a):
> w marcu 20 w styczniu 120 , trzy lata ale warto było czekać
a to ciekawe marcowy znafco zobacz na progres kw /kw a nie podniecaj się rok do roku , twój zachwyt miałby sens jakby kurs był na poziomie właśnie z przed roku , ale twoje zachwyty zostały już dawno wycenione i to z nawiązką , vide raport dm boś. Niestety szału nie ma i nie mogło być . Podwójny szczyt w ok 115 powinien być obecnie marzeniem , choć nie wykluczam że kogoś na tym poziomie mogą ubrać pod to marzenie w poniedziałek. Dyzio marzyciele zawsze się znajdą , a być może, jak trafią na zły sentyment to popłyną podwójnie razem z nurtem i orgr stanie się faktem .