Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,20 zł , zmiana od tamtej pory: -59,53%

Re: z piekła do nieba

Zgłoś do moderatora
co jest pg? znowu nas obiegasz, że ci sie nie spodobały wyniki?
wybrałeś sobie wartosć kwartał do kwartału, bo mimo ze wzrost to cyferki jednoczesnie ma najniższe i na tej podstawie bedziesz budował swoje mądrości? troche widać, ze to nie elementy analizy technicznej i już nie bardzo wiesz co napisac;)

q-o-q wzrost, dwukrotnie wiekszy niż w zeszłym roku
y-o-y wiekszy w tym kwartale niż w poprzednim
rosnaca baza klientów
wzrost ARPU
i przede wszystkim błyskawicznie rozwiajający sie chatbot
brakuje tak naprawdę tylko informacji o zmniejszającym sie churnie, zeby miec komplet dobrych informacji.

ale pewnie faktycznie jesteś tam, gdzie nas nie ma - "na peronie";)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT 0,63% 41,36 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.