co jest pg? znowu nas obiegasz, że ci sie nie spodobały wyniki?
wybrałeś sobie wartosć kwartał do kwartału, bo mimo ze wzrost to cyferki jednoczesnie ma najniższe i na tej podstawie bedziesz budował swoje mądrości? troche widać, ze to nie elementy analizy technicznej i już nie bardzo wiesz co napisac;)
q-o-q wzrost, dwukrotnie wiekszy niż w zeszłym roku
y-o-y wiekszy w tym kwartale niż w poprzednim
rosnaca baza klientów
wzrost ARPU
i przede wszystkim błyskawicznie rozwiajający sie chatbot
brakuje tak naprawdę tylko informacji o zmniejszającym sie churnie, zeby miec komplet dobrych informacji.
ale pewnie faktycznie jesteś tam, gdzie nas nie ma - "na peronie";)