czy to nie ty zawsze powtarzales, ze na gieldzie jest sie po to zeby zarabiac? wiec jak rosnie to zarabiam, wiec twoje smutki i zale zglos do mamy - moze da ci wieksze kieszonkowe i bedziesz mogl sobie kupic drugi "pakiecik"
wzrost ze 102 zl na 115 zl to nadal grubo ponad 10%, a ty sprzedajac na gorkach i kupujac w dolkach obiegales nas po 3-5%, wiec chyba zostales zdublowany