Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,38 zł , zmiana od tamtej pory: -52,94%

Re: Z perspektywy

Zgłoś do moderatora
Baćpola w tym i przyszłym roku nie tkną Leszek jest za mocny i nie pójdzie na ich dziadowskie warunki podpiera się SPAREM który ma coraz więcej placówek
Na PiP kokosów nie zrobią bo to dziadostwo jest ogromie zadłużone
Jeżeli już mieliby skupić cos w tym roku to czeka nas kolejne umorzenie FIZ

a i mała aluzja do tych milionów = proszę nie p i  e p r z y ć farmazonów L Cz już dawno dokapitalizowywał z włanych srodków swoje banki PYTAM Dlaczego ? = tak się miały dobrze ?? że własna kasę pchał ? bądźmy poważni, wiem dobrze co i jak oferował w swoich placówkach to była tylko kwestia czasu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,75% 1,12 2023-01-31 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.