Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,38 zł , zmiana od tamtej pory: -51,26%

Re: Z perspektywy

Zgłoś do moderatora
Minęły 2 miesiące. Zlekceważone przeze mnie, złamane wsparcie długoterminowe przy 2,85 jednak zadziałało dając teraz linię oporu, a potem nowy dołek na 2,15. Obecny boczniak może potrwać kolejnych 40 sesji nim dojdzie do swojego średniego oporu.
Kto miał sprzedać sprzedał. Kto trzyma będzie trzymał nawet przy złotówce. Nie ma pozytywnych sygnałów ani technicznych, ani fundamentalnych. Jakoś szczególnie negatywnych też nie, choć wykres wchodząc w potwierdzoną korektę raczej odstrasza. Poziom 2,20 gotowy jest wchłonąć kolejną porcję akcji bo aktywa pokrywają tu kapitalizację z bezpieczną rezerwą. Przynajmniej księgowo. Zarząd nie handluje. Kuś pod progiem, więc może sypać do woli chociaż darmo nie brał. Może jednak szukać jakiejś straty.
Nadal sądzę, że trwałe przełamanie 1,90 jest mało realne, ale próba pewnie będzie jeśli nie wyjdą z PiP. To może wiele zmienić.
Nowych inwestycji brak, bo za co? Nie ma nawet na dopięcie starych. A koszty coraz wyższe. Czekam więc cierpliwie. A i ogólnie na giełdzie klimat raczej nieinwestycyjny. Skoro dziś można zabierać banki to fundusze kiedy?
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,16 2023-01-27 15:01:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.