Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,59 zł , zmiana od tamtej pory: -55,21%

Re: Z perspektywy

Zgłoś do moderatora
Technicznie pierwsza spadkowa korekty zaliczona. Pochłonęła dokładnie 2/3 6-letnich wzrostów.
Na szczęście poza strefą intensywnej dystrybucji (powyżej 4,00) przebiegła praktycznie bez obrotów, co daje sporą szansę na łatwe pokonanie całej szerokości kanału spadkowego (nawet do 3,40) mimo iż po drodze mamy przełamaną linię trendu (ok. 2,85). Zobaczymy czy kilka wzrostowych sesji nie posłuży jedynie do budowania popytu. Do tej pory nikt nie wywalał, ale trzeba mieć na uwadze, że nie było komu. Sygnał kupna na dziennym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,16 2023-01-27 15:01:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.