Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,00 zł , zmiana od tamtej pory: -54,13%
Raczej ktoś intensywnie gra na spadki podobnie jak na ONDE. Co to za problem zrzucać pakiety po 300 akcji. A potem po kilka jak nie ma dużego popytu. Fund ma jakiś cel jak widać. Ale to uważam słabe że Erbud pozwala na takie „zabawy” kursem przy niskich wolumenach. Pewnie cześć ludzi się nabierze i też zrzuci swoje.
  • Xyz Autor: ~Xyz
  • Re: Xyz Autor: ~Ala
  • Re: Xyz Autor: ~Mmm
  • Re: Xyz Autor: ~123
  • Re: Xyz Autor: ~Polskagielda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD -1,71% 34,40 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.