Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  78,00 zł , zmiana od tamtej pory: -56,54%
bardzo dobre perspektywy, spółka cały czas rozwija się, coraz lepsze umowy, rekomendacje od wielu analityków ale ludzie nie mają cierpliwości, dużo tu takich co to chce w tydzień ba ! czasem w dzień szybko zarobić i uciec skutkiem tego są właśnie takie spadki kursu noe zrozumiałe dla poważnych inwestorów
  • Xyz Autor: ~Xyz
  • Re: Xyz Autor: ~Ala
  • Re: Xyz Autor: ~Mmm
  • Re: Xyz Autor: ~123
  • Re: Xyz Autor: ~Polskagielda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD 1,19% 33,90 2022-08-12 15:39:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.