Do tego czasu rozwiną game innych produktów ... byc moze w przyszłości jak już uzbierają odpowiednią bazę klientów wprowadza konkurencyjna prowizje za zakup akcji ... Myślę, że zarząd wie co robi i zrobi z "iksa" marke eksportowa i rozpoznawalna na miarę CD Projekt :)