Jeśli nie wydarzy się coś "tragicznego" co moze spowodowac bankructwo spolki , a "iks" co roku będzie wypłacał dywidende nie zamierzam się pozbywać akcji... Inwestuje pod emeryture i będę chciał do końca życia pobierać dywidendy ...
Nie wiem po ile będzie będzie chleb za 10 lat ... bo w ciągu dekady wiele się pewnie wydarzy ...
Dlatego to luźny temat/watek pod prognozy i oczekiwania
Czas wszystko zweryfikuje ...