Dnia 2024-08-26 o godz. 06:44 ~strateg napisał(a):
> Byłoby super gdyby dywidenda w 2035 była na poziomie +/- 20 zł ... a cena akcji około 1000 zł ... :)
> > No cóż ... 1 stycznia 2035 roku zrobie sobie "wehikul czasu", wejde na forum bankiera i odszukam ten wątek/ post ... Czas pokaze :)
myślisz że wytrzymasz 10 lat bez sprzedaży akcji :)?