Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: 2,08%

Re: Wzrost czy nie wzrost?

Zgłoś do moderatora
Wiele razy na forum były podawane przykłady całych serii transakcji które z ludzką logiką mają niewiele wspólnego.To trochę tak jak próba opisania, przewidzenia kierunku ruchu drobnego ziarenka bombardowanego ze wszystkich stron cząstkami cieczy.Wydaje się nierealne? Jeśli za większośś transakcji odpowiadają jakieś algorytmy to jak najbardziej. Szkoda czasu na dociekania. Lepiej próbować wychwycić chwilową powtarzalność na stałych poziomach i próbować zarabiać. A jak się nie chce, nie ma predyspozycji albo czasu, to zapomnieć i czekać na właściwy odpowiedni do sprzedaży poziom). A pisanie o kazdym (jak wiele ich w ostatnich dwóch latach było!) chwilowym wyskoku kursu, że to już, że jest trend, teraz tylko do góry itp, jest śmieszne i nie odpowiada sytuacji na papierze,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 5,64% 0,64 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.