Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -8,81%

Wzrost czy nie wzrost?

Zgłoś do moderatora
Niby mamy większy kurs niż na początku tygodnia, ale nie było żadnego komunikatu, który mógłby to spowodować.

Jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że nagle znalazłoby się tylu chętnych do zakupu, podczas gdy wcześniej arkusz świecił pustkami. Z tego samego powodu ciężko uwierzyć mi w to, że ktoś podbiłby kurs, aby opchnąć akcje za większą kasę, bo musiałby mieć na nie chętnych, a obroty wcale nie były jakieś potężne więc nawet ewentualny zysk też byłby raczej niewielki ;) Poza tym były lepsze okazje do podbicia kursu, a nie wydarzyło się nic spektakularnego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BAHOLDING -10,77% 0,58 2022-11-29 17:00:00