Dnia 2022-11-01 o godz. 18:58 ~SKOT napisał(a):
> Widzę , że są emocje. Stali eksperci " 9876 , wieloiksy itd, a przepraszam ....Skotek " Moi poprzednicy forumowi wyłuszczyli to, co wam zawsze będzie trudno zrozumieć. ETYKA W BIZNESIE. Nigdy z tym człowiekiem nie rozmawialiście , ale wiecie , jak go określić . BRAWO !!!.
> '
Więcej pokory SKOT.
Ciągle tu oceniasz kogoś na forum , kto nie ma wpływu na działalność spółki a w dobrej wierze powierzył im własne pieniądze na rozwój innowacyjnych technologii ...;) Prawdopodobnie nie rozmawiałeś z żadnym forumowiczem ( oprócz może jednego ) a ciągle oceniasz ..i wypisujesz jakieś personalne domysły i farmazony..
My raportów ani artykułów nie piszemy ... Pamiętasz głośne artykuły prezesa , Chętni ustawiają się już w kolejkach po skotanowe technologie ,Prowadzimy rozmowy z państwami Zatoki Perskiej i Nigerii, Rewolucyjne drożdże dbają o zdrowie ludzi i zmieniają rolnictwo....Kontrakt w Azji ... teraz w Australlii , sprzedajemy w Ameryce ( szkoda ,że zawsze zapomina dodać że to Pan Zięba ;) ... itp
I właśnie .. co się stało z buteleczkami dekenu po 800 zł , dlaczego zaprzestali handlować płynem do dezynfekcji skoro po miesiącu mieli już kilkaset zł przychodu ? .. ETYKI wtedy nie było ? zapytałeś o to prezesa ? chciał a nie mógł ?
Teraz powinien żałować , ja go prosiłem ...