Forum giełdowe spółki ONESANO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zrobią kolejną emisje by ukraść wam resztę akcji ~Xxxx 12 2026-06-20 17:21
Kolejna sesja kompromitacja. Nic innego nie potrafią ~xxxx 5 2026-06-19 16:31
Ile dziś na minusie ~Hardy 1 2026-06-18 08:10
Ale Was doją ~Jan 3 2026-06-17 17:44
I znowu ~Kiler 4 2026-06-17 13:42
Szkoda że śmiecia nie można obstawiać na spadki ~xxxx 3 2026-06-16 10:21
Walne zgromadzenie ~DZIK 3 2026-06-15 21:50
Trend wzrostowy ~xxxx 21 2026-06-15 17:46
Kolejna znakomita sesja przegrywów ~Xxxx 3 2026-06-12 22:28
Dawać Dawać ~Roman 6 2026-06-12 13:47
Giga pakiet ~Grzegorz 10 2026-06-10 22:45
777 pampersy już założone ? ~Xxxx 22 2026-06-09 15:31
Idą ~Fred 3 2026-06-08 12:46
WZA 30 czerwca ~765 5 2026-06-03 15:15
Pani prezes zostaje na kolejne 3 lata ~765 2 2026-06-02 15:04
Co taka cisza ~Kiler 2 2026-06-01 21:51
Ta firma to jest jeden wielki wał ~xxxx 7 2026-05-30 14:31
Dziś był ~Grzegorz 4 2026-05-28 13:45
Upadłość nieuchronna ale najpierw 1 grosz ~Xxxx 7 2026-05-27 05:17
I co akcjonariusze ~Roman 2 2026-05-26 05:22
Gotowi? ~Grzegorz 7 2026-05-25 18:58
Moderatorze niech cię piekło pochłonie ~xxxx 1 2026-05-23 11:38
Boryszew ~Magda 7 2026-05-23 10:59
Wza ~765 1 2026-05-23 00:02
777 jak tam ten twój trend wzrostowy ? ~xxxx 9 2026-05-22 18:06
I całe podbicie 13 procentowe już uwalone ~xxxx 1 2026-05-22 16:43
Dzisiaj już ~Grzegorz 2 2026-05-22 14:47
Zalecam obserwację ~Grzegorz 6 2026-05-20 14:09
Jeżeli chodzi o ryzyko utraty płynności finansowej ~765 12 2026-05-19 08:20
Wyniki 1Q2026 ~Weteran 8 2026-05-18 15:16
[x]
ONESANO 0,00% 0,62 2026-06-19 15:42:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.