| Zrobią kolejną emisje by ukraść wam resztę akcji | ~Xxxx | 12 | 2026-06-20 17:21 |
| Kolejna sesja kompromitacja. Nic innego nie potrafią | ~xxxx | 5 | 2026-06-19 16:31 |
| Ile dziś na minusie | ~Hardy | 1 | 2026-06-18 08:10 |
| Ale Was doją | ~Jan | 3 | 2026-06-17 17:44 |
| I znowu | ~Kiler | 4 | 2026-06-17 13:42 |
| Szkoda że śmiecia nie można obstawiać na spadki | ~xxxx | 3 | 2026-06-16 10:21 |
| Walne zgromadzenie | ~DZIK | 3 | 2026-06-15 21:50 |
| Trend wzrostowy | ~xxxx | 21 | 2026-06-15 17:46 |
| Kolejna znakomita sesja przegrywów | ~Xxxx | 3 | 2026-06-12 22:28 |
| Dawać Dawać | ~Roman | 6 | 2026-06-12 13:47 |
| Giga pakiet | ~Grzegorz | 10 | 2026-06-10 22:45 |
| 777 pampersy już założone ? | ~Xxxx | 22 | 2026-06-09 15:31 |
| Idą | ~Fred | 3 | 2026-06-08 12:46 |
| WZA 30 czerwca | ~765 | 5 | 2026-06-03 15:15 |
| Pani prezes zostaje na kolejne 3 lata | ~765 | 2 | 2026-06-02 15:04 |
| Co taka cisza | ~Kiler | 2 | 2026-06-01 21:51 |
| Ta firma to jest jeden wielki wał | ~xxxx | 7 | 2026-05-30 14:31 |
| Dziś był | ~Grzegorz | 4 | 2026-05-28 13:45 |
| Upadłość nieuchronna ale najpierw 1 grosz | ~Xxxx | 7 | 2026-05-27 05:17 |
| I co akcjonariusze | ~Roman | 2 | 2026-05-26 05:22 |
| Gotowi? | ~Grzegorz | 7 | 2026-05-25 18:58 |
| Moderatorze niech cię piekło pochłonie | ~xxxx | 1 | 2026-05-23 11:38 |
| Boryszew | ~Magda | 7 | 2026-05-23 10:59 |
| Wza | ~765 | 1 | 2026-05-23 00:02 |
| 777 jak tam ten twój trend wzrostowy ? | ~xxxx | 9 | 2026-05-22 18:06 |
| I całe podbicie 13 procentowe już uwalone | ~xxxx | 1 | 2026-05-22 16:43 |
| Dzisiaj już | ~Grzegorz | 2 | 2026-05-22 14:47 |
| Zalecam obserwację | ~Grzegorz | 6 | 2026-05-20 14:09 |
| Jeżeli chodzi o ryzyko utraty płynności finansowej | ~765 | 12 | 2026-05-19 08:20 |
| Wyniki 1Q2026 | ~Weteran | 8 | 2026-05-18 15:16 |