Taki bolek na przyklad. Przyznał pośrednio że to gniot ale taki z niego trejder że tu 400% na miekko zrobił. Do tego sentyment do sektora oze. Kupują bo liczą na jazdę. A na forum czytali inwestora który pisał że umowa już tuz tuż a 2 zł jeszcze bliżej xf