Przecież kupiła po 20 w ostatnich raportach ale to też nie odpowiedź na moje pytanie po co jej tego więcej się pytam, src pytał o sah czy co innego to ja pytam po co jej tyle akcji jeśli jest tak ch... o przecież wszyscy tak mówić każdy wie że im więcej akcji tym jej będzie ciężkiej sprzedać czyż nie to nie pasuje w całej tej waszej układance więc ktoś odpowie z sensem czy znowu usłyszę jakieś brednie??