Napewno wie więcej i z tego co mówisz chyba też wierzy bo inaczej by nie kupowała a że firma potrzebowała może kasy to wykorzystała szansę na tani zakup zobaczmy co dalej będzie też liczę że w końcu co tu ruszy tym bardziej że w tym roku mają testować urządzenie we Włoszech może już sa na jakimś wysokim stopniu finalizacji tego projektu zobaczmy co przyniesie czas :)) sam jestem tu długo i wierzę że będzie git