Popatrz np na takiego Fluida, po dzisiejszym komunikacie o wniosku o restruktuyzację, są spore szanse że kurs podskoczy do 30 a może i 40 groszy, więc ktoś kto zaryzykował i kupił po 13-15 groszy nieźle zarobi.
Na giełdzie można grać hazardowo, można też inwestować.