...dywidendę dzieli się z całego roku a nie z III kw...a na ten moment cały czas wychodzi że może to być 0,30 groszy na akcje...po za tym gotówka wzrosła, zadłużenie netto spadło...a wycena w stosunku do tego co pokazał Wojas jest dwa razy niższa....