jak będą w okolicach 1,5 mln zysku netto to będzie bardzo dobrze, w stosunku do poprzedniego roku inaczej rozliczony był kontrakt z wojskiem,, w 2014 r. był skok wyników z tego powodu właśnie w III kwartale, w tym roku w II kw. Ważne, żeby za cały 2015 rok wyjść na zysk na poziomie 6 - 7 mln, żeby dywidenda była już z 0,3X....:))