Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,51%
Weź idź się nie ośmieszaj! To samo można powiedzieć na każdej spółce! To samo mówili o MCI,,że Czechowicz wycenia sobie spółki portfelowe jak chce, a życie pokazuje że wyceny są konserwatywne. Jeśli zarzucasz komuś kreatywną księgowość to argumenty na stół!
Masz podejrzenia, nie wierzysz ok, twoja sprawa. Ja bym nie marnował swego cennego czasu na ostrzeganie ubranych na innych spółkach, które tu mogę wymieniać jedna za drugą ale powiem tylko ekipa holding xD https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2022-08/0000144342_202208090000142623.pdf a wycena 180 baniek haha idź tam napisz o kreatywnej księgowości i ostrzegaj ludzi altruisto :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 0,00% 25,50 2022-11-25 13:33:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.