Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: 15,91%
Wszyscy podnieceni wynikami, a ja tak średnio to widzę. I nie podoba mi się to zejście do 20% w IG. Wiecie dlaczego? Bo ma przeczucie, że ta gra wypali....

I jeszcze jedno! Zanim nie zmieni się komunikacja ze strony spółki pies z kulawą nogą do nas nie zajrzy. No chyba, że taki jest plan że głośno ma być w odpowiednim czasie i przy innej cenie, ale jakoś słabo to widzę!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 0,00% 25,50 2022-11-25 13:33:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.