Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: 15,91%
r/r:
przychody up 42%
ebitda up 46%
zysk netto up 87%
https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2022-08/0000144343_202208100000142624.pdf
można spokojnie trzymać i spokojnie ...spać
co do ig to mov przyszedł do pli z pomysłem rookie i do tego zobowiązał się go całkowicie finansować, współpraca układa się różnie bo są inne oczekiwania i inny sposób działania, w każdym razie pli jest w puli i swoje zrobi,
mnie nie dziwi, że postanowiło bardziej skoncentrować się na własnych projektach gier, te ukażą się szybciej - ponoć prototyp gry od pj games jest już grywalny!
model hybrydowy jest wymagający - serwis już odpalił a trzeba jeszcze pokazać moc w ip filmowych i gamingowym
ps> w kontekście tak rewelacyjnych wyników obecna wycena stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla strony popytowej....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 0,00% 25,50 2022-11-25 13:33:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.