no wlasnie mam calkiem niezle zdywersyfikowany portfel, ale aby nie przekraczac bezpiecznych poziomow koncentracji nie moge dokupic akcji livechata od dawcow takich jak ty i zarobił ktos inny.
domyslam sie ze niewiele zrozumiales z tego zdania.
tak jak nie rozumiesz modelu biznesowego livechata i dlatego od ponad roku wszystko co sie tutaj dzieje jest dla ciebie zaskoczeniem