Kilka dodatkowych ciekawych danych: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20210225/zysk-netto-livechat-software-w-iii-kw-20202021-wzrosl-do-262-mln-zl
Widac ze inne produkty (chatbot na razie) zaczynaja dokładać do wzrostu. Wspominają tez o rozwoju bazy enterprise gdzie zapewne każda umowa to przynajmniej kilkadziesiąt razy wiecej niz standardowy klient z kilkoma licencjami. No i jak juz pozyskają takich klientow to oni raczej nie beda uciekać.
Wyglada na to ze pęknie 100m zysku w tym roku. Jest dobrze jak na razie...