Dnia 2021-02-26 o godz. 11:29 ~małpa_z_banem napisał(a):
> zyski r/r ponad 50 % , a kurs x3 i tyle w temacie wyników , co do oczekiwań to neutralnie z małym minusem choć nieistotnym , zysk za rok + 50 % aby dalej rosło ? daalece wątpliwe , no i wartość $ ,
ktos tu sie wstydzi pisac swoje glupoty pod swoim starym nickiem:)
to kto sie schowal w norze, dawco tanich akcji?