Dnia 2021-02-26 o godz. 12:18 ~tabuse napisał(a):
> Dnia 2021-02-26 o godz. 11:29 ~małpa_z_banem napisał(a):
> > zyski r/r ponad 50 % , a kurs x3 i tyle w temacie wyników , co do oczekiwań to neutralnie z małym minusem choć nieistotnym , zysk za rok + 50 % aby dalej rosło ? daalece wątpliwe , no i wartość $ ,
>
> ktos tu sie wstydzi pisac swoje glupoty pod swoim starym nickiem:)
> to kto sie schowal w norze, dawco tanich akcji?
pajacu giełdowy wcale sie nie chowam ten , specjalnie dałem tego nika bawię się z tobą, zbieraj lepiej na łopatę