A moja teoria to taka, że cały rynek jest już zmęczony wzrostami. czas na korektę i dobre wyniki nic tu nie pomogą. Uważam Unimot za jedną z lepszych spółek na GPW, ale nie uciągnie wiecznie do góry. Widać to już od jakiegoś czasu. Dobre informacje nie robią w dłuższej perspektywie euforii. Schemat jest ten sam: info - podbitka na początku sesji i klapa, zjazd. Obstawiam krótkie. Stany też nie mają ochoty na kolejne bicie rekordów. Czas na ogólną korektę, jak dużą? Obstawiam 10/15%