Proponuje abyś dokładnie przeczytał i przeanalizował raport za I kw. a nie tylko patrzył na suche cyfry. Będziesz wówczas wiedział z czego ta "strata" wynika i jak połączysz to z cenami ropy na koniec czerwca to będziesz wtedy mogł mniej więcej oszacować gdzie będziemy z wynikiem po I półroczu :)