Dnia 2020-07-17 o godz. 20:45 ~Jedrus napisał(a):
> W paru slowach.
> > Oficjalny wynik na minus wynikał wyłącznie z niekorzystnej wyceny w tamtym czasie obowiązkowych zapasow które musieli zgromadzić do czerwca. A jaka była wtedy wycena ropy to każdy wie.
> > Natomiast załadowali się pod korek taniej a potem handlują drożej. Taki to pozyje
> > Na youtubie z 2-3miesiace temu był czat z inwestorami gdzie to bardzo fajnie wytlumaczyli
Wszystko jest OK/ALE! Wyniku za I kwartał nic nie zmieni!Będzie ciążył na wyniku rocznym jak wrzód na ....e
Żadne zaklinanie tutaj nie pomoże/Zobaczymy CO POKAŻE DRUGI KWARTAŁ!
Fotowoltaika- to jest w Unimocie jeszcze w fazie (jak sądzę)organizacji-tyle!