W paru slowach.
Oficjalny wynik na minus wynikał wyłącznie z niekorzystnej wyceny w tamtym czasie obowiązkowych zapasow które musieli zgromadzić do czerwca. A jaka była wtedy wycena ropy to każdy wie.
Natomiast załadowali się pod korek taniej a potem handlują drożej. Taki to pozyje
Na youtubie z 2-3miesiace temu był czat z inwestorami gdzie to bardzo fajnie wytlumaczyli