Kapitalizacja 270 mln zysk za pół roku już 20 mln. Aktywa, przychody i zysk +25 proc więcej niż w2015 a wycena śmieszna. Ciągle poprawiające się wyniki i pewna spółka rating AAA. Kto mądry kupuje a nie jakieś gnioty... Cena obecnie mega tania przy takich zyskach do wartości
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/25130579,zaklady-miesne-henryk-kania-sa-raport-okresowy-polroczny-za-2016-p
http://www.biznesradar.pl/notowania/HENRYK-KANIA#1d_lin_lin