Człowieku czepiasz się wszystkiego. Jak Ci spółka nie pasuje to są inne. Wtopiłeś pewnie na niej dużą kasę i teraz jakby to była nawet spółka z topu GPW to i tak byłaby be. 90% wpisów tutaj ma poziom merytoryczny = 0., dla pocieszenia nie tylko Twój. Spółka jest mi obojętna choć mam w niej mały kapitał, ale nawet jak będzie kosztowała 0,50 zł to mnie to nie rusza. Ciebie widzę rusza, a jakby cena była np. 2 zł to byś dostał zawału czego oczywiście nie życzę.