Dnia 2016-08-31 o godz. 21:05 ~Tomasz napisał(a):
> Pełna zgoda a już myślałem że tu sami upośledzeni .jeden zapodal 15 mln i barany tym się sugerują
Dnia 2016-08-31 o godz. 21:05 ~Tomasz napisał(a):
> Pełna zgoda a już myślałem że tu sami upośledzeni .jeden zapodal 15 mln i barany tym się sugerują
===================================================================================
Tu baranów i podszywaczy nie brakuje. Jest jeszcze gorzej niż na wyjątkowo durackim forum Energi.
Bylem sceptyczny od momentu, gdy zorientowałem się że w kwietniu chyba to było, to tylko podbitka
Ale zawsze tak być nie musi. Może być wystrzał, sęk w tym, że polityka informacyjna jest taka, że nikt nic nie wie.