Tak samo każdy myślał po l kwartale niby też jakiś zysk i ogólnie źle nic nie wróżyło a kurs urwał li z 1,30 na 80 gr teraz tu naganiacze wróżyło 15 mln zł zysku a jest 2mln za pół roku więc nie wiem czy to dobry raport. Moim zdaniem tutaj nic c nie będzie grane jeszcze do końca roku może nimum lub do czasu kiedy nie skupia to co mają kupić.