acha jezlei mowisz ze slabe wyniki to kots kto to wie jest inside traderem wykorzystuje wiedze ktorej nie powinien!!!!
IT wiec mozna tylko KNF to nie sec zglosic aby sprawdizli kot obracal przed wynikami wystrczy 1m-c akcjami spolki wowczas bedzie jasne kot kieruje!!!
i sie pieknei wyspowiada z tego zglosze to jezli bedzie jak mowisz!