mni drazni!
brak info zero do czasu wynikow za 3kwartal! o inwetsorze i sprzedazy nircuhomosci w lublinie gdzie do 30pazdziernika miala byc zadatek zaloiczka 10% wartosci sprzedazy ktora wycneili na 8mln zl !!!!!!!!!
zero info to jest ogromny blad ludzi odpowiedzialnych za to czyli firmy posredniczacej silverlight czy jakos tak i samych wladz inwestorow wiekszosciwoych protektora!!!!
zarzad do wymiany skoro tak sie komunikuje z rynkiem!
dla mnie to nie do zakaceptowania!
zero powagi wobec iwnestorow!
a Ci zapewne geisuze z noble bawia sie na dobre!