Lecimy na 50 groni. Kurcze czemu nie robią tam jakiś zasadniczysz zmian? Koterwa już odwołany z Gino, co z Bytomiem? Przecież jak na dłoni widać, ze zarząd generuje same straty. Kwartał pokażą znów pewnie mega dołek. Naprawdę nie można się nadziwić jak długo jeszcze. Czy ktoś wogóle może to uratować? Bauer?