No czyszcznie w Gino, a co z Bytomiem? Przecież za Sarapaty akcje były po 1,4 jak odchodził. Kurcze ale jesteśmy ugotowani... Czy ktoś z akcjonariuszy liczy jeszcze, ze to się podniesie? Obawiam się, zę pozostała tylko modlitwa, bo na proces zarządzania nie liczę. no chcyba, ze sam JP weźmie się za to. Boże spraw by chodziaż tak się stało.