Dnia 2020-07-31 o godz. 16:04 foratan napisał(a):
> zarówno na tygodniówce, jak i na dziennym Eko wygląda fatalnie. Jeśli tak się zamknie, to potrzeba będzie naprawdę dużo kasy,żeby powstrzymać spadki.
to dlaczego meldowałeś o swoich jedynych w swoim rodzaju zakupach? Ubierałeś innych? Melduj.