Dnia 2020-07-31 o godz. 16:04 foratan napisał(a):
> zarówno na tygodniówce, jak i na dziennym Eko wygląda fatalnie. Jeśli tak się zamknie, to potrzeba będzie naprawdę dużo kasy,żeby powstrzymać spadki.
na analizie technicznej, to trza sie znać, a nie tylko o niej pisać. Tygodniówka jak i dzienny robią swoje. Wzrosty będą, gdy pojawi się kupiec, nei wcześniej.